ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЗАКОРДОННІ ПОЇЗДКИ ЧЕРЕЗ «СОЛОТВИНО»

005b

По інформації Румунської Сторони з 11 вересня 2017 року по 30 листопада 2017 року з 22:00 — 05:00 будуть проводитись ремонтні роботи по відновленню мосту через річку Тиса.
У зв’язку з цим, пропуск транспортних засобів та пішоходів в ППр «Солотвино — Сігету Мармацієй» буде обмежено. Держприкордонслужба України звертається громадян з проханням врахувати цю інформацію перед плануванням маршруту закордонних поїздок та можливістю обрати інші пункти пропуску. Для максимально швидкого та комфортного перетину кордону на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України діють сервіси «Кордон online» та Інтерактивна карта, де можна відслідковувати стан завантаженості перед пунктами пропуску та ефективно планувати поїздки через кордон. Враховуючи надану інформацію, Ви можете обирати оптимальні маршрути руху.

#граница #Румыния #Украина

Добавить комментарий

Примечание: Комментарии на веб-сайте отражают точку зрения их авторов и могут не совпадать с мнением нашего агентства. Мы оставляем за собой право удалять любые комментарии без предварительного уведомления.

Ваш email является обязательным полем для отправки отзыва, но не будет опубликован на сайте *

*
*